Podnikanie

Restaurační systém zjednoduší procesy ve vaší restauraci

Pokud provozujete svou vlastní restauraci, kavárnu, bar či jídelnu, jistě víte, kolik povinností a úkolů musíte denně řešit a nejen vy, ale také váš personál. Ať už se jedná o zásobování kuchyně a baru surovinami, nápoji nebo kávou, tvorba menu, jídelního nebo nápojového lístku, organizaci zaměstnanců co se týče směnnosti až po samotnou obsluhu vašich zákazníků. Na všechno máte asi restaurační systém, což je ovšem velmi pracné a časově náročné. Celý tento proces však lze velmi efektivně zjednodušit a to koupí kvalitního restauračního systému.

Restaurační systém může zvýšit vaše tržby až o 25 %

Restaurační systém zvýší tržby
Funkce restauračního systému

Možná tomu teď nevěříte, ale je to skutečně tak, pokud budete váš podnik organizovat přes restaurační systém, podstatně to zjednoduší všechny procesy a nejen to, zrychlí proces objednávání, účtování a vašemu obsluhujícímu personálu ušetříte množství kilometrů, které by jinak musely nachodit. Každý číšník má svůj vlastní tablet, kde okamžitě a se 100% přesností značí všechny objednávky, změny a na požádání hosta je účet vystaven ihned. Každá přijatá objednávka je zároveň ve stejnou chvíli zároveň v kuchyni nebo v baru, kde se připravují nápoje. V restauračním systému si můžete nastavit věrnostní systém pro vaše zákazníky, čili budou k vám rádi chodit a využívat slev, které jim poskytnete.

Restaurační systém je přínosem pro vás i vaše zákazníky

Pokud si pořídíte moderní restaurační systém, může to být velkým přínosem i pro vaše zákazníky, protože si dokáže sami přímo u svého stolu pomocí QR kódů objednat požadované jídlo, nápoje, umí si sami přivolat obsluhující personál, dokáží pomocí aplikace u stolu zaplatit za zkonzumované jídlo a mají také přehled io denním menu, různých akcích a podobně. Vaši hosté nejvíce kromě jídla a nápojů oceňují také obsluhu a systém, jakým funguje restaurace, právě proto, bude-li mnoho úkonů zjednodušeno a zrychleno pomocí restauračního systému, určitě to bude pro vás přidanou hodnotou a bonusem pro zákazníky. Vy se tak můžete věnovat jiným důležitým věcem a také máte prostor a čas věnovat se zákazníkům osobně. Dnes si už těžko umíme představit moderní restauraci bez restauračního systému, proto pokud se zajímáte o tento systém, více informací naleznete na stránce http://www.ikelp.cz/