Podnikanie, Produkty a služby

Prečo by videovrátnik rozhodne nemal chýbať vo vašom dome?

Bezpečnosť sa pre mnohých z nás stáva dôležitejšou najmä s príchodom detí či pribúdajúcim vekom. Možno je to o tom, že si čoraz viac a viac uvedomujeme, čo všetko môže ohroziť našu domácnosť, majetok a bezpečie nás i celej našej rodiny. Vstup do domu je častokrát zabezpečený klasickým zvončekom, ktorý funguje tak, že keď sa návšteva priblíži k domu, zazvoní, aby majitelia domov zaregistrovali, že pred ich dverami niekto stojí. Svojich návštevníkov si ešte môžete overiť prostredníctvom otvoru vo dverách. Čo by ste ale povedali na to, keby sa tieto a ešte ďalšie funkcie spojili v jedno? Skvelý videovrátnik toto všetko spĺňa!

Cíťte sa vo svojej domácnosti bezpečnejšie vďaka videovrátnikovi!

Videovrátnik sa postará o vašu bezpečnosť
Inštalácia videovrátnika je jednoduchá

Videovrátnik nie je na trhu ničím novým a stretávame sa s ním v rodinných domoch bežne. Ak však tento pojem počujete prvýkrát a neviete si predstaviť, ako vyzerá a funguje, predstavíme vám ho. Už sme vám tak trochu načrtli, že videovrátnik má funkciu zvončeka.  Vo svojom dome budete mať do steny zabudovaný displej, ktorý vyšle zvukový signál, pokiaľ niekto zazvoní. Navyše disponuje aj obrazom, čo je veľké plus. Prostredníctvom tohto systému môžete s návštevou komunikovať a okrem toho ju aj vidíte na obrazovke. Takto jednoducho si prostredníctvom videovrátnika overíte, kto stojí za vašimi dverami a vy sa rozhodnete, či návštevu pustíte dovnútra alebo nie. No nie je videovrátnik úžasný bezpečnostný vynález?

Akými ďalšími funkciami môže disponovať videovrátnik?

Videovrátnik je skvelou pomôckou najmä vtedy, ak sa chcete vo svojej domácnosti cítiť maximálne bezpečne. S radosťou jeho funkcie využívajú aj firmy v rámci podnikania, ktoré chcú zvýšiť svoj komfort a bezpečie. Kamera zabudovaná vo videovrátnikovi umožňuje ukladať záznamy do pamäte a tak môžete aj spätne zistiť, kto sa k vášmu domu priblížil. Možno sa vám to zdá ako nemožné, no videovrátnika môžete pokojne ovládať, nech sa nachádzate kdekoľvek. Najmodernejšie technológie umožňujú komunikovať s ním prostredníctvom vášho mobilného telefónu. To znamená, že aj keď sa nenachádzate v dome, môžete prostredníctvom kamery monitorovať, kto sa nachádza za vašimi dverami. 

Bezpečnosť domácnosti by mala byť na prvom mieste. Zistite viac o videovrátnikovi či iných možných technologických zabezpečeniach na webovej stránke http://www.legrand.sk/.